KONST / Litografier / Färglitografi 6115496
nr 611 5496
Färglitografi
signerad. Cirkus, 111/360, 45x51
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 november 2009
kl 19:41:01
300 kr
150 kr
250 kr
400 kr
400 kr